המקובלים ממליצים-

מזוזת אמא רחל המסוגלת לכל הישועות, בדוק ומנוסה!

היא נמצאת שם תמיד על פתח הדלת,צמודה לאמא רחל, שומרת ביחד איתה על עם ישראל, כל מי שעובר שם מוסיף עוד נשיקה ודמעה למאגר העצום ההולך ונרקם,עשרות שנים ללא הפסקה, המזוזה ההיסטורית של אמא רחל, מזוזת הרחמים והדמעות.לפני למעלה מעשר שנים, יצרו גדולי המקובלים בסודות הקבלה, העתק מדויק של אותה המזוזה על גבי קלף, ובכל שנה ושנה ביום פטירתה של אמא רחל היו עורכים על המזוזות סדר תיקון מיוחד בפדיון נפש בהקפות הרש"ש ובתיקונים מיוחדים לשמירה והגנה לישועה ולרחמים. 

את אותם העתקי המזוזות היו נותנים בשקט ובסוד ליהודים שהיו זקוקים לשמירה והגנה, לזיווג הגון, ללידה קלה, לפרי בטן ולרפואה, וכל אחד שזכה להיות מהיחידים שקיבלו את "מזוזת הרחמים" ראה נס וישועה בבעיה שלו, והדבר היה לפלא גדול.

כל מי שזכה וקיבל את מזוזת הרחמים והדמעות של אמא רחל, ראה נס באותה השנה!

אנשים רבים מרחבי הארץ והעולם, שהיו מיוסרים בצער גדול ברפואה, בפרי בטן, בזיווג, בנחת מהילדים וע"פ דרך הטבע כבר הייאוש היה מנת חלקם, זכו לנס וישועה שלא תיאמן. חיילים בשדה הקרב שהמזוזה הייתה ברשותם, ראו ניסים עצומים.

מבקשים בקשה, מקבלים את המזוזה וזוכים לישועה!

לקבלת מזוזת הרחמים והדמעות
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

היום כולם כבר יודעים. מזוזת הרחמים והדמעות של אמא רחל, היא הדבר החזק ביותר, המסוגל לשנות לך את החיים!

אלפים אשר זכו לקבל את המזוזה בשנים האחרונות, מעידים על ניסים עצומים שזכו. מי בזיווגים ומי ברפואה, מי בזרע של קיימא ומי בפרנסה טובה. כל אלו, ביקשו מאמא את בקשתם האישית וקיבלו לביתם את המזוזה, ובזכות אמא רחל זכו לישועה.

ומה אתך?

2 הילדים התחתנו תוך שנה...

ביקשתי מאמא רחל: "אני רוצה שהילדים שלי יזכו להתחתן"

סיפורה של דינה שבו, שזכתה לקבל את מזוזת הרחמים והדמעות של אמא רחל, וזכתה ששני ילדיה, הבן והבת, יתחתנו בתוך שנה. הדמעות, התקווה, החתונות המרגשות והנכד הקטן שכבר זכה להיוולד…

דינה שבו מוסרת את נפשה למען הישיבה והחזקתה. יש לה קשר אישי עם הישיבה ועם אמא. אך כואב לה, שלא זכתה לראות את ילדיה,מקימים בית ומאושרים. לאחר התיקון בישיבה, שלחו לה המקובלים את מזוזת הרחמים והדמעות. היא תלתה את המזוזה בביתה, ונישקה אותה בחום. תקופה קצרה לאחר שקיבלה את המזוזה, הבן הגדול בן 31 התחתן. "הוא גם זכה שנולד לו ילד" היא מספרת ומתרגשת.  גם הבת שלה זכתה להתחתן. גם היא מצאה את זיווגה, ופרחה מהקן…

לאחר 16 שנים!
הלידה שסתרה את התחזיות והבדיקות

ביקשתי מאמא רחל בזעקות "אני רוצה ילד בריא ושלם!"

נילי קצב מחוברת כבר שנים  ארוכות לאמא רחל. תמיד מתקשרת לבקש ברכה. תמיד מתקשרת שיתפללו עבורה. דבר אחד מעיק על חייה יותר מכל. היא לא זכתה להיפקד. הם שאלו ברופאים, ניסו עצות שונות ומשונות, אך בשורה טובה אין. מקובלי הישיבה הציעו לה להצטרף לסוד הקדוש, ולבקש מאמא לזכות ולהיפקד. מקובלי הישיבה קרעו את השמים בשבילה, וערכו עבורה את מעמד הבקשה. 

ואז, היא זכתה להיפקד… הרופאים בישרו לה בשמחה כי התוצאות חיוביות, אבל "מבחינה גנטית, יוולד ילד עם פיגור". נילי חשבה שעולמה חרב עליה. כמה ייחלה לפרי בטן. מה עושים כעת?

היא התקשרה לישיבת המקובלים. "אני מבקשת מאמא רחל שאני רוצה ילד בריא ושלם" ההיריון התקדם.. בבית החולים עקבו אחר העובר, ולהפתעתם ,בגיל 42, זכתה נילי לחבוק את בנה הראשון. ילד מתוק, בריא ושלם.

הנס הכפול של אסתר

אסתר אוליאל מיהוד מחוברת לרחל אמנו כבר הרבה שנים, כל פעם שצריכה ישועה נוסעת לרחל אמנו וזוכה לראות הרבה ניסים. 

פגשנו אותה שבועיים לפני ההילולא , באה שוב להודות לאמא רחל על הנס הכפול שהיה לה, לבת שלה בתאל, שנים לא היה לה ילדים, בגיל 31 זכתה ללדת את הילד, אורי עזרא, ואח"כ זכתה לנס נוסף אחרי 9 שנים בגיל 42 ילדה את מור שרה, ופיה לא הפסיק להגיד תודה על כל הניסים והנפלאות בזכות רחל אמנו

עשרות שנים ומאות אלפי מתפללים מנשקים את המזוזה הנמצאת בכניסה לקבר הקדוש, אתם התורמים היקרים תקבלו  את מזוזת הרחמים והדמעות עד הבית! ,לשמירה, הגנה והצלחה.

עוד ועוד יהודים זוכים ונשארו מעט מזוזות לא כדאי לחכות!

לקבלת מזוזת הרחמים והדמעות
השאירו פרטים:

השאירו עכשיו שם לתפילה

בואו ותהיו שותפים בכתיבת ספר תורה